Greentom Upp Classic, czyli o wygodnym wózku i dzieci wożeniu

Wózek przyszłości! Tak mogłabym powiedzieć o wózku Greentom Up Classic. Nie dość, że charakteryzuje go nowoczesny design, to jeszcze jest on w pełni ekologiczny i wykonany zgodnie z najwyższymi unijnymi standardami.

Wózek Greentom Upp Classic wyróżnia się na tle innych wózków dziecięcych, które możemy spotkać na ulicach, czy sklepach z akcesoriami dla dzieci. Przede wszystkim jego producenci zadbali o to, by wyprodukować go z dbałością o środowisko naturalne.

Greentom Up Classic, czyli wózek z odzysku

Każdego, komu nie jest obojętny stan środowiska, w którym przyszło nam żyć, zainteresuje na pewno fakt, że wózek w pełni wykonany został z materiałów pochodzących z odzysku. I tak na przykład rama to pozyskany z recyklingu polipropylen, siedzisko natomiast wykonane zostało z przetworzonych powtórnie 58 butelek PET. Co więcej, wymieniając jakikolwiek element wózka, sami możecie dbać o środowisko naturalne, oddając go do recyklingu. W ten sposób nie tylko sami dbacie o przyrodę, ale też od małego uczycie ekologii swoje dziecko.

Wózek Greentom – elegancja, styl i funkcjonalność

Wózek Greentom nie tylko jest w 100 % ekologiczny. Posiada też szereg dodatkowych cech, które sprawiają, że na jego zakup decyduje się coraz więcej rodziców, zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami.

Nowoczesny design

Nowoczesny,  niespotykany wśród innych wózków dziecięcych design, to jedna z podstawowych cech, które wyróżniają wózek Greentom na rynku produktów dla dzieci. Choć na pierwszy rzut oka spacerówka może przypominać nieco dziecięcą zabawkę, w rzeczywistości jest to odpowiednio wyprofilowany, dzięki czemu wygodny dla dziecka, a także bezpieczny i w pełni funkcjonalny wózek dla najmłodszych. Przeznaczony jest dla grupy wiekowej od 6 miesięcy do 4,5 roku życia. Z powodzeniem posłuży starszakom, które korzystają już ze spacerówki niemal wyłącznie podczas długich spacerów oraz dla maleńkich dzieci, które lubią jeszcze w wózku uciąć sobie drzemkę.

Funkcjonalność

O tej cesze nie trzeba chyba przekonywać nikogo, kto choć raz z wózkiem Greentom Upp Classic miał do czynienia. Po pierwsze zastosowane do jego wyrobu materiały, a także prostota wykonania zadecydowały o tym, że spacerówka jest bardzo lekka. Dzięki temu, że waży nieco ponad 7 kg, bez problemu możesz ją przenosić, podnosić oraz wkładać i wyjmować z bagażnika, tudzież schowka do woli. Spacerówka bardzo dobrze się prowadzi i jest zwrotna, co nie pozostaje bez znaczenia, jeśli musisz prowadzić wózek jedną ręką, bo drugą na przykład trzymasz za rączkę starsze dziecko. Jedynie niewielki problem można zauważyć z jego podbijaniem podczas pokonywania przeszkód. Nie mniej jednak nie jest to na tyle uciążliwe, by miało zaważyć o mojej pozytywnej opinii o wózku.

O funkcjonalności wózka świadczy też możliwość jego złożenia do niewielkich rozmiarów oraz ustawienia go w bagażniku w pozycji pionowej. Greentom Upp Classic posiada odpowiednio duży, 10 litrowy koszyk na zakupy, który w przypadku zabrudzenia z łatwością ściągniesz i wyczyścisz.

Wózek posiada szereg zalet, o których można by jeszcze długo opowiadać. Przyznam jednak szczerze, że mnie jako osobę niezwykle praktyczną, pomimo niewątpliwego niebanalnego wyglądu wózka Greentom Upp Classic, urzekła przede wszystkim jego funkcjonalność.

Ocena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge